SREDNJA TEHNIČNA ŠOLA ZA TELEKOMUNIKACIJE
SREDNJA STROKOVNA EKONOMSKA ŠOLA
 
TELEKOMUNIKACIJE
EKONOMIJA
ENOTA ZA IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH
 
 

RSS

2. letnik (redni)


Iskalnik po rezultatih izpitov:
Datum Predmet Profesor Priloga
23.05.2019 ŠIO (rezultati izpita z dne 17.5.2019) Vindiš/Anžič datoteka
23.05.2019 EKS (rezultati pisnega dela izpita z dne 20.5.2019) Anžič/Hudobivnik/Pavlin datoteka
16.05.2019 TKOII (rezultati pisnega dela izpita z dne 9.5.2019) Hudobivnik/Žbontar datoteka
08.05.2019 MMT (rezultati izpita z dne 6.5.2019) Pavlin/Željko/Bulovec datoteka
06.05.2019 EKS (rezultati 3. delnega izpita z dne 24.4.2019) Hudobivnik, Anžič J., Pavlin datoteka
06.05.2019 AVS (rezultati 2. delnega izpita z dne 25.4.2019) Pavlin, Željko, Bukovec datoteka
21.03.2019 EKS (rezultati 2.delnega izpita z dne 6.3.2019) Anžič/Hudobivnik/Pavlin datoteka
21.03.2019 AVS (rezultati 1.delnega izpita z dne 19.3.2019) Pavlin/Željko/Bukovec datoteka
12.03.2019 MMT (rezultati z dne 8.3.2019) Pavlin/Željko/Bukovec datoteka
07.03.2019 TKO II (rezultati pisnega dela izpita z dne 22.2.2019) Hudobivnik/Žbontar datoteka
05.02.2019 TKOII (rezultati 2.delnega izpita in ustni izpiti) Saša Žbontar datoteka
17.01.2019 EKS (rezultati 1.delnega izpita z dne 9.1.2019) Janez Anžič datoteka
16.01.2019 MMT (rezultati 3.delnega izpita in končne ocene) Miha Bukovec datoteka
16.01.2019 MST (rezultati 1. delnega izpita z dne 14.1.2018) Patrik Ritoša datoteka
21.12.2018 TNA (rezultati 1.delnega izpita z dne 18.12.2018) Peter Peterlin datoteka
07.12.2018 MMT (rezultati 2. delnega izpita z dne 6.12.2018) Radivoj Pavlin datoteka
26.11.2018 TKOII (rezultati 1.delnega izpita z dne 23.11.2018) Alojz Hudobivnik datoteka
07.11.2018 MMT ( rezultati delnega izpita z dne 6.11.2018) Alojz Željko datoteka
20.09.2018 EKS (rezultati pisnega dela izpita z dne 12.9.2018) Hudobivnik/Pavlin/Anžič datoteka
06.09.2018 TKOII (rezultati pisnega dela izpita z dne 4.9.2018) Hudobivnik, Žbontar datoteka
[<<]    1    2    3    4  ...  [>]  [>>]