SREDNJA TEHNIČNA ŠOLA ZA TELEKOMUNIKACIJE
SREDNJA STROKOVNA EKONOMSKA ŠOLA
 
TELEKOMUNIKACIJE
EKONOMIJA
ENOTA ZA IZOBRAŽEVANJE ODRASLIH
 
 

RSS

1. letnik (redni)


Iskalnik po rezultatih izpitov:
Datum Predmet Profesor Priloga
06.05.2019 PMS rezultati 2. delnega izpita z dne 25.4.2019, skupina A) Elizabeta Hernaus Berlec datoteka
06.05.2019 PMS rezultati 2. delnega izpita z dne 25.4.2019, skupina B) Elizabeta Hernaus Berlec datoteka
14.02.2019 EKN (rezultati 1.delnega izpita z dne 12.2.2019) N. Novak Ipavec datoteka
31.01.2019 OMP (rezultati 1.delnega izpita z dne 28.1.2019) Darko Rupret datoteka
24.01.2019 OPF (rezultati 1.delnega izpita z dne 15.1.2019) Helena Povše datoteka
19.12.2018 PMS (rezultati 1.delnega izpita z dne 18.12.2018, skupina B) Darko Rupret datoteka
19.12.2018 PMS (rezultati 1.delnega izpita z dne 18.12.2018, skupina A) Darko Rupret datoteka
21.09.2018 OMP (rezultati izpita z dne 17.9.2018) Darko Rupret datoteka
17.09.2018 EKN (rezultati izpitamz dne 13.9.2018) Nataša Novak Ipavec datoteka
30.08.2018 EKN (rezultati izpita z dne 27.8.2018) Nataša Novak Ipavec datoteka
09.07.2018 PMS (rezultati izpita z dne 5.7.2018) Hernaus Berlec, Rupret datoteka
27.06.2018 EKN (rezultati izpita z dne 22.6.2018) Nataša Novak Ipavec datoteka
01.06.2018 PMS (rezultati izpita z dne 25.5.2018) Hernaus Berlec, Rupret datoteka
22.05.2018 OPF (rezultati izpita z dne 21.5.2018) Helena Povše datoteka
26.04.2018 PMS (rezultati 2. delnega izpita z dne 20.4.2018 in končne ocene, skupina A) Elizabeta Hernaus Berlec datoteka
26.04.2018 PMS (rezultati 2. delnega izpita z dne 20.4.2018 in končne ocene, skupina B) Elizabeta Hernaus Berlec datoteka
23.04.2018 OMP (rezultati izpita z dne 18.4.2018) Darko Rupret datoteka
07.02.2018 OMP (rezultati delnega izpita z dne 29.1.2018) Darko Rupret datoteka
24.01.2018 OPF (rezultati 1.delnega izpita z dne 12.1.2018) Helena Povše datoteka
24.01.2018 EKN (rezultati 1.delnega izpita z dne 19.1.2018) Nataša Novak Ipavec datoteka
[<<]    1    2    3    4  ...  [>]  [>>]